Törőcsik Mari sokkal jobban van, már a visszatérésen gondolkodik

2018. április 26., 10:43

Szerző:

A Story Magazin velemi otthonában látogatta meg a lábadozó színésznőt, és megtudta, hogy sokkal jobban van. Bodrogi Gyula, a színésznő volt férje is a csapattal tartott, a régi időkről beszélgettek.

Törőcsik Mari annyira jól van, hogy gondolkodik a visszatérésen a színpadra, Koltai Lajos, a Sorstalanság rendezője már egy monodráma szövegkönyvét is elküldte neki.

A színésznőnek egyébként nem kell súgógép, ő mindig megtanulja a szöveget.

A konyhában viszont annyira nem ügyes, mint a színpadon, Bodrogi elmesélte, hogy egyszer feltette a húst főni, de ottfelejtette, majd mire visszaért, már csak sistergő lábas várta. Ráöntött egy nagy bögre vizet, mire az egész be is lobbant. A baleset után újra kellett festeni a konyhát – írja a lap.

A 168 óra februárban ült le egy hosszú beszélgetésre Törőcsik Marival.

(A 24.hu nyomán)

 

Nyolcvanegy éves korában elhunyt András Ferenc Kossuth- és Balázs Béla-díjas filmrendező, forgatókönyvíró, producer, érdemes művész, a nemzet művésze - jelentette be csütörtökön Szombathelyen Kollarik Tamás, a Nemzeti Média-és Hírközlési Hatóság elnöki főtanácsadója és Lovass Tibor, a Savaria Filmakadémia elnöke a 11. Savaria Filmszemle keretében rendezett médiakonferencián.

Családja, barátai, pályatársai, tisztelői kísérték utolsó útjára Tordy Géza Kossuth-díjas, kétszeres Jászai Mari-díjas színművészt, rendezőt, érdemes és kiváló művészt, a nemzet színészét, a Halhatatlanok Társulatának örökös tagját csütörtökön Budapesten, a Farkasréti temetőben.

Minden évben április 16-án tisztelgünk a holokauszt magyarországi áldozatinak emléke előtt. A nap arra emlékeztet, hogy 1944-ben április 16-án kezdték meg az első gettók és gyűjtőtáborok felállítását hazánkban. A holokauszt magyarországi áldozatainak emléknapját megelőző délutánon Óbuda-Békásmegyer Önkormányzat megemlékezést tartott az Óbudai Zsinagóga falára állított emléktáblánál. 

2024. április 11., 11:02

A magyar költészet napját 1964 óta április 11-én, József Attila születésnapján ünnepeljük. Engedjék meg, hogy ezen a napon mi is tisztelegjünk a magyar líra előtt, ezúttal Nagy László csodálatos versével.