A 168 Óra recepciós munkatársat keres!

2019. november 29., 14:40

Szerző:

A 168 Óra hetilap csapatába keressük új kollégánkat Recepciós – irodai asszisztens pozícióba 2020. januári kezdéssel.

Mi a feladat?

  • Napi telefonhívások fogadása
  •  Felmerülő napi operatív feladatok megoldása
  • Adminisztratív teendők
  • E-mailek fogadása, elosztása, megválaszolása
  • Postázási feladatok
  • Postai küldemények és futárok részére küldemények előkészítése, átvétele, kiosztása
  • Hivatalos iratok, számlák érkeztetése
  • Vendégek, látogatók fogadása
  • Irodai felszerelések beszerzésének igényfelmérése, megrendelése
  • Takarítás felügyelete
  • Tárgyalók és irodai területek, konyha rendben tartása

Mit várunk?

  • Recepciós / asszisztensi munkatapasztalat
  • Talpraesett, jól kommunikáló, mosolygós személyiség
  • Jó szervezőkészség
  • Önálló problémamegoldás
  • Rugalmasság
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Minimum középfokú végzettség

Mit kínálunk?

  • Változatos, sokrétű feladatokat
  • Modern, irodai környezetet
  • Jó csapatot
  • Korrekt fizetést
  • Irodánk könnyen megközelíthető helyen helyezkedik el.

Munkaidő: hétfőtől-péntekig 8:00-17:00-ig

Munkavégzés helye:

Budapest, III. kerület

Hol lehet érdeklődni, jelentkezni?

Jelentkezni fényképes önéletrajz elküldésével a fodor.zoltan@168ora.hu e-mail címen lehet.